Prezent z okazji rocznicy ślubu nie musi być nudny i banalny. Przyzwyczailiśmy się do upominków typu kwiaty czy czekoladki. Warto pomyśleć o wspólnej przyjemności i wybrać się na rocznicowe zakupy w sex shopie! Idealny prezent dla mężczyzny Jeśli chodzi o prezent dla mężczyzny, dobrym pomysłem może być ciekawy gadżet erotyczny. Warto zastanowić się nad tym, jakie pieszczoty preferuje nasz partner i dopasować zabawkę do jego potrzeb. Może być to np.: pierścień erekcyjny — gadżet stworzony przede wszystkim do wspólnych zabaw.

Jego działanie polega nie tylko na wzmocnieniu erekcji, ale również na wydłużeniu stosunku seksualnego. Jednak jego największą zaletą jest fakt, że poprawia ukrwienie członka, dzięki czemu każdy dotyk jest dużo bardziej intensywny. masturbator — to bardzo popularny gadżet dla mężczyzny, który może służyć zarówno do samotnej masturbacji, jak i do wspólnych zabaw z partnerką. Silikon, z którego wykonane są masturbatory to materiał przypominający ludzką skórę, dzięki czemu doznania można porównać z tymi podczas seksu. zestaw lubrykantów — może być to świetny prezent dla każdej ze stron. Możemy znaleźć wiele rodzajów lubrykantów, które mają nie tylko wiele smaków czy zapachów, ale również dają zróżnicowane odczucia. Możemy wybierać w żelach wzmacniających doznania, chłodzących czy przyjemnie ogrzewających. Taki zestaw z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem na „rocznicowy” seks. Idealny prezent dla kobiety Jeśli chodzi o kobiety, wybór idealnego prezentu również zależy od tego, jakie zabawy oraz pieszczoty preferuje partnerka.

Przykładowymi podarunkami mogą być: bielizna erotyczna — to wyjątkowy prezent dla każdej ze stron. Kobieta, która otrzyma seksowną bieliznę, poczuje się w niej pewna siebie i piękna. Ponadto mężczyzna zapewne doceni jej wdzięki podczas wspólnego seksu. wibrator — standardowy gadżet sprawiający przyjemność każdej kobiecie. Można go używać zarówno w celu penetracji pochwy, jak i do masażu zewnętrznych partii stref intymnych. masażer łechtaczki — to urządzenie zyskało w ostatnim czasie ogromną popularność. Nic dziwnego, ponieważ jego działanie jest niesamowite. Potrafi doprowadzić do orgazmu każdą kobietę. Masażera można używać zarówno solo, jak i z partnerem. Idealny prezent z okazji rocznicy ślubu jest w zasięgu ręki. Ważne, żeby wziąć pod uwagę preferencje partnera i stworzyć zestaw idealnie dopasowany do niego.

Na szczęście seks to przyjemność, więc niewiele znajdzie się takich, którzy wzgardzą romantycznym upominkiem.