Kłótnie to bez wątpienia część każdego związku. U jednych ludzi konflikty są rzadkością, u innych pojawiają się notorycznie. Nie zależnie od tego, jak często dochodzi do zgrzytów, między partnerami to w końcu przychodzi również czas godzenia. Bardzo często bywa, że zatargi między kochankami pojawiają się przez tak mało istotną sprawę, że już po chwili oboje nie wiedzą, o co tak dokładnie się pokłócili. Są również przypadki gdzie faktycznie jedna ze stron mocno, przesadziła w swoim zachowaniu, więc tym samym druga strona nie potrafi z dnia na dzień, zapomnieć o tym się stało.

Jeśli ostra wymiana zdań padła z ust mężczyzny to w tym przypadku często sięgają oni po kwiaty lub czekoladki w ramach okazania skruchy i przeprosin wobec partnerki. Kobiety zaś gdy chcą, przeprosić swojego partnera często decydują się na formę kulinarną. Spędzają godziny w kuchni, gotując wyjątkowa, aromatyczną kolację podając do tego ulubione wino partnera, otulając atmosferę świecami. Oczywiście w tym wypadku alkohol pełni funkcje przełamania pierwszych lodów, aby para mogła się pogodzić. Jeśli niesnaski, które pojawiły się, w związku u partnerów wynikają z ostrego temperamentu obojga kochanków, to wtedy do akcji muszą wkroczyć oni razem. Przeważnie wystarczy jedna noc, aby oboje zrozumieli, że popełnili błąd i niepotrzebnie sprzeczali się ze sobą. Efekt awantury pomiędzy mężczyzną a kobietą sprowadza się często do przeprosin w postaci seksu. Wielu kochanków otwarcie mówi, że seks na przeprosiny jest często dużo bardziej namiętny od tego uprawianego co jakiś czas. Dzieje się tak, ponieważ podczas nieporozumień zdarza się, iż wywlekamy sprawy, które siedziały w nas od dawna. W wyniku czego oczyszczamy nasz umysł ze wszystkiego i stajemy się lżejsi, co prowadzi do tego, że podczas seksu jesteśmy gotowi szaleć z radości.

Jeśli kiedyś przeszło ci przez myśl czy tylko w twoim związku dochodzi do seksu na zgodę, to możesz być pewien, że w tym przypadku nie jesteście jedyną parą. Pamiętaj jednak o tym, że uprawianie ekscytującego seksu nie musi odbywać się tylko po awanturze. Tak samo, jak kłótnie tak samo i seks jest częścią naszego życia, więc tylko od nas zależy, jak pikantne będzie życie.